Domácí pracovní kout

30.01.2017

V ložnici máme takový šikovný kout, který byl už při rekonstrukci zamýšlen jako pracovní. Jen od myšlenky k realizaci uběhlo více jak 5 let.

Protože mě už neskutečně štvalo, že nemám místo, kde bych si mohl nechat roztahaný počítač a připojit si k němu velký monitor pro pořádnou práci. Chtělo to zamýšlený pracovní kout konečně dokončit.

Při poptávce stolu u truhláře jsem šel trošku do kolen. Takže jsem si nechal nařezat laminátové desky, nakoupil hrany, konzole a průchodky. Stavitelné nohy mi zůstali doma ze starého stolu a zbytek pásku LED našel nové využití. A kdo se nebojí může do dílny :)

Aby deska stolu nevypada jako chudinka je slepená a sešroubovaná ze dvou desek a hezky ručně ohraněná. Do zadní části je našroubováno čelo, aby mi nepadali tužky ze stolu. Průchodky jsme společně s tchánem vyvrtali starým truhlářským vykružovákem. A nakonec zbytek LED pásky nalepit na zadní čelo stolu, které příjemně prosvětlí pracovní kout.

Při montáži stolu to bylo doslova o prsa, desky mi totiž uřízli o chloupek šiřší. Ale troška hrubé síly dostala desku stolu na požadované místo :)

#handmade #truhlarroku #homeoffice #led #pracovnikout